• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

YALIMKAYA VE ÇEVRE KÖYLERİ KÜLTÜR VE SOSYAL DAYANIŞMA DERNEĞİ

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI İLANI

Dernek Yönetim Kurulunun 30.11.2023 tarih ve 12 No.lu Kararı gereği “OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI” nın aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere 17.12.2023 Pazar günü saat 12.00 de, Çankaya Mahallesi Kıbrıs Caddesi No 15 Odunpazarı/Eskişehir adresindeki “İlk Adım Düğün Salonu2” de yapılmasına yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde aynı gün aynı yerde saat 15.00 de yapılacaktır. Bütün üyelerimizin katılımı rica olunur. 01.12.2023

Cihan TAKTEKİN

Yönetim Kurulu Adına Başkan

GÜNDEM MADDELERİ

1-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

2-Yoklama

3-Divan Teşekkülü

4- Gündeme Eklenecek Maddelerin Görüşülmesi

5-Yönetim Kurulu Başkanının Konuşması

6-Yönetim ve Denetim Kurulu Raporlarının Okunması ve İbrası

7-Tahmini Bütçenin Okunması ve Oylanması

8-Yeni Yönetim ve Denetim Kurullarının Seçilmesi

9-Dilek ve Temenniler

10-Kapanış


DİKKAT
07 TEMMUZ 2022 PERŞEMBE AKŞAMI SAAT 18.00 DE İLK ADIM DÜĞÜN SALONUNDA
Mesleki Eğitim ve LGS tercihleri hakkında 
Dernek Başkanımız Cihan Taktekin (Baksan Mes.Eğt.Mzk.Müdürü) ve Türk Telekom Mes Tek .Anadolu Lisesi Müdürü Hulusi ŞENTÜRK
Bilgilendirme toplantısı yapacaktır.
İsteyen tüm hemşehrilerimiz davetlidir.
Saygılarımızla

Yönetim Kurulu
YALIMKAYAÇEVRE KÖYLERİ KÜLTÜR VE SOSYAL DAYANIŞMA DERNEĞİ  OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

 

Derneğimizin 3. Olağan Genel Kurulu “İlkadım düğün salonu” Emek mah.Atasoy sok No:29 Odunpazarı/Eskişehir(kapalı Pazar yanı) adresinde 21.Mart Pazar günü saat 13.00 de  aşağıdaki gündemle yapılacaktır. Çoğunluk sağlanmadığı takdirde ikinci toplantı 1 hafta sonra 28.Mart 2021 Pazar günü saat 13 de aynı gündemi le  çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

Üyelerimize duyurulur. 03.03.2021

 

YÖNETİM KURULU ADINA

 BAŞKAN

BAYRAM YUMRUKAYA

 

 

GÜNDEM

1- Açılış, Saygı duruşu, istiklal marşı.

2- Divanın teşekkülü

3- Gündeme ilave edilecek maddelerin görüşülmesi.

4- Yönetim Kurulu faaliyet ve  Denetim kurulu  raporu  okunması ve müzakeresi

5-Yönetim ve  Denetim kurullarının ayrı ayrı  ibrası

6- Tahmini bütçenin okunması ve oylanması

7- Yeni Yönetim ve Denetim kurulu üyelerinin yedekleri ile birlikte  seçimi.

8- Dilek ve Temenniler

9- Kapanış


Geleneksel 6.Çatacık Pikniğimizde buluşmak dileğiyle...

Tüm dostlarımıza hemşerilerimize sevgi ve selamlar

Cihan TAKTEKİN

Dernek Başkanı


Eskişehir Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
YAÇEVDER OALARAK 2.GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTUK

Mihalıççık Belediye Başkanımız Sayın Haydar Çorum un katkılarıyla düzenlediğimizYalımkaya Çevre Köyleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Geleneksel iftar yemeğimize yoğun katılım oldu.

Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım KURT, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayşe ÜNLÜCE, Mihalıççık Belediye Başkanımız Haydar ÇORUM, Mihalıççıklılar Derneği Başkanımız Cemalettin ÜRGÜP başta olmak üzere çok sayıda dernek ve oda başkanlarımızın Davetimizi onurlandırdığı 2.Geleneksel İftar Yemeğimizi 17 Mart 2024 Pazar günü İlk Adım Düğün ve Davet Salonunda gerçekleştirdik.

Mihalıççık Belediye Başkanımız Haydar ÇORUM Bey Konuşmasında “ Yalımkaya Çevre Köyleri  Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği tarafından üyelerinin ve kurucularının katkılarıyla düzenlenen böyle Milli ve kutsal bir yemekte bulunmaktan onur ve gururu duydum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu sofraları güzelleştiren sizlersiniz.  aynı sofrada iftarı birlikte açmak ile birlik ve beraberliğimizi en güzel şekilde sergiliyoruz.Mihalıççıkda yapmış olduğumuz en önemli işlerden bir tanesi de bizim birlik ve beraberliği ortaya koyacağımız hemşehri derneklerimizi desteklemektir.Rabbim’e bu yüce millete hizmet etme fırsatını verdiği için hamdediyorum. Hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Biz size hizmet etmekten mutluluk duyuyoruzdedi.

Misafirlere hitaben bir konuşma yapan Dernek başkanı Cihan TAKTEKİN ” Derneğimiz tarafında  geleneksel olarak düzenlediğimiz 2.iftar ve dayanışma yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Bu kutsal ve ulvi günde dayanışma ve hasret giderme adına bir araya toplandığımız bu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan Sayın Odunpazarı Belediye Başkanımıza Büyükşehir Belediye Başkan Adayımıza ,Mihalıççık Belediye Başkanımıza,Davetimizi geri çevirmeyen Tüm Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Mahalle Muhtarlarımıza a ayrı ayrı çok teşekkür ederiz.

Kıymetli misafirlerimiz yönetim kurulu görevine geldiğimizden bu güne kadar kısıtlı imkânlarla gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetleri etkinlikleri hemen hemen hepiniz biliyorsunuz. Sosyal medyadan da takip ediyorsunuzdur.

Kıymetli dostlar biz faaliyetlerimizi ve etkinlilerimizi hayırsever dostlarımızn bağışlarıyla ve Değerli belediye başkanlarımızın yardımlarıyla kısıtlı imkânlarla yapmaya çalışıyoruz.

Biz istiyoruz ki daha çok üyemiz olsun büyük ve geniş ailemize tüm Yalımkaya ve çevre köyleri köyü nüfusuna kayıtlı olan herkes derneğimize gelsin üye olsun. Ekonomik olarak güçlü olalım daha çok hizmetlere imza atalım çocuklarımıza daha çok burs yardımlarında bulunalım ekonomik olarak durumu iyi olmayan hemşerilerimize yardımlar yapalım istiyoruz. 

Unutmayalım ki, bizler birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe her geçen gün daha çok güçlenebiliriz. Daha çok büyüyebiliriz kaliteli bir dernekçilik yapabiliriz.

Dernek Yönetim kurulumuz,Muhtarımız ve Kooperatif yönetimimiz ile aldığımız ortak karar sonucunda:

2024 yılı itibariyle kağıt baskı düğün davetiyesini kaldırma kararı alınmıştır.

Baskı davetiye dağıtmak yerine Dijital Davetiye dönemine geçilmiştir.Düğün sahipleri sınırlı sayıda davetiye bastırabilir.Dijital davetiyelerimiz Dernek üyelerimize ücretsiz olarak Derneğimiz sosyal medya ve whtsapp dan paylaşılacaktır.Dernek üyesi olmayanlar 500 Tl bağış karşılığı davetiyelerini sosyal medyadan paylaşım yaptırabilecektir.

Cenazelerde dernek üyelerimiz ve birinci derece yakınlarının köylerdeki cenazelerinin yemek organizasyonu derneğimizce yapılacaktır.

Sözlerime son verirken, davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu güzel akşamda, sizlerle aynı sofrayı paylaşmaktan dolayı mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Tekrar hoş geldiniz diyor, sizlere en derin saygı sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum kalın sağlıcakla''dedi


 

 
Okunma Sayısı: 1154


3.230.173.188
DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
Bayram Yumrukaya

Yaşar Ol

Bayram Yumrukaya

Yüksel Bayar

Paşa Cıbır

Yaşar Ol

Yüksel Bayar

Bayram Yumrukaya

Bayram Yumrukaya

Cihan Taktekin

Prof.Dr. Ersin Yücel

Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

Yalımkaya Çevre Köyleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top