• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

YALIMKAYA VE ÇEVRE KÖYLERİ KÜLTÜR VE SOSYAL DAYANIŞMA DERNEĞİ

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI İLANI

Dernek Yönetim Kurulunun 30.11.2023 tarih ve 12 No.lu Kararı gereği “OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI” nın aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere 17.12.2023 Pazar günü saat 12.00 de, Çankaya Mahallesi Kıbrıs Caddesi No 15 Odunpazarı/Eskişehir adresindeki “İlk Adım Düğün Salonu2” de yapılmasına yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde aynı gün aynı yerde saat 15.00 de yapılacaktır. Bütün üyelerimizin katılımı rica olunur. 01.12.2023

Cihan TAKTEKİN

Yönetim Kurulu Adına Başkan

GÜNDEM MADDELERİ

1-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

2-Yoklama

3-Divan Teşekkülü

4- Gündeme Eklenecek Maddelerin Görüşülmesi

5-Yönetim Kurulu Başkanının Konuşması

6-Yönetim ve Denetim Kurulu Raporlarının Okunması ve İbrası

7-Tahmini Bütçenin Okunması ve Oylanması

8-Yeni Yönetim ve Denetim Kurullarının Seçilmesi

9-Dilek ve Temenniler

10-Kapanış


DİKKAT
07 TEMMUZ 2022 PERŞEMBE AKŞAMI SAAT 18.00 DE İLK ADIM DÜĞÜN SALONUNDA
Mesleki Eğitim ve LGS tercihleri hakkında 
Dernek Başkanımız Cihan Taktekin (Baksan Mes.Eğt.Mzk.Müdürü) ve Türk Telekom Mes Tek .Anadolu Lisesi Müdürü Hulusi ŞENTÜRK
Bilgilendirme toplantısı yapacaktır.
İsteyen tüm hemşehrilerimiz davetlidir.
Saygılarımızla

Yönetim Kurulu
YALIMKAYAÇEVRE KÖYLERİ KÜLTÜR VE SOSYAL DAYANIŞMA DERNEĞİ  OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

 

Derneğimizin 3. Olağan Genel Kurulu “İlkadım düğün salonu” Emek mah.Atasoy sok No:29 Odunpazarı/Eskişehir(kapalı Pazar yanı) adresinde 21.Mart Pazar günü saat 13.00 de  aşağıdaki gündemle yapılacaktır. Çoğunluk sağlanmadığı takdirde ikinci toplantı 1 hafta sonra 28.Mart 2021 Pazar günü saat 13 de aynı gündemi le  çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

Üyelerimize duyurulur. 03.03.2021

 

YÖNETİM KURULU ADINA

 BAŞKAN

BAYRAM YUMRUKAYA

 

 

GÜNDEM

1- Açılış, Saygı duruşu, istiklal marşı.

2- Divanın teşekkülü

3- Gündeme ilave edilecek maddelerin görüşülmesi.

4- Yönetim Kurulu faaliyet ve  Denetim kurulu  raporu  okunması ve müzakeresi

5-Yönetim ve  Denetim kurullarının ayrı ayrı  ibrası

6- Tahmini bütçenin okunması ve oylanması

7- Yeni Yönetim ve Denetim kurulu üyelerinin yedekleri ile birlikte  seçimi.

8- Dilek ve Temenniler

9- Kapanış


Geleneksel 6.Çatacık Pikniğimizde buluşmak dileğiyle...

Tüm dostlarımıza hemşerilerimize sevgi ve selamlar

Cihan TAKTEKİN

Dernek Başkanı


Eskişehir Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Yanlış bildiğin yolda; hеrkеslе yürüyеcеğinе, doğru bildiğin yolda; tеk başına yürü…
7.GELENEKSEL ÇATACIK PİKNİĞİ

7.GELENEKSEL ÇATACIK PİKNİĞİ" MİZ YALIMKAYA VE ÇEVRE KÖYLERİ GÜNÜ EĞLENCİMİZİ YAPTIK

Bir yıl aradan sonra Geleneksel Çatacık Pikniğimizi  13 AĞUSTOS 2023 Pazar günü gerçekleştirdik.  köylülerimiz dostlarımız ve hemşehrilerimiz ile hasret giderdiğimiz yedinci Geleneksel Çatacık Pikniğimize ilgi büyüktü. 

Pikniğimizi onurlandıran, her faaliyetimizde yanımızda olan ve bize ana sponsorluk yapan Mihalıççık Belediye Başkanımız Sayın Haydar ÇORUM'a, bizden desteklerini esirgemeyen Beylikova Belediye Başkanı Sayın Özkan ALP'e teşekkür ederiz.

Davetimize icabet eden Odunpazarı Belediye Başkan Vekili Sayın Bayram YUMRUKAYA, Mihalıççıklılar Dernek Başkanı Cemalettin ÜRGÜP, Şoförler Odası Başkanı Kadir AĞIR, Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Süleyman KOÇ, Denek Başkanlarımıza, Kooperatif Başkanlarımıza, Muhtarlarımıza, Oda temsilcilerimize, Siyasi Parti Temsilcilerimize, Daire Amirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Her zaman yanımızda olan ve sürekli desteklerini gördüğümüz Mihalıççık Orman İşletme Müdürümüz Sayın Güray GÜN Bey ve Çalışanlarına,Güvenlik Güçlerimize, Ormancılarımıza, Sürekli sahada olan Mihalıççık Belediyesi çalışanlarımıza tüm emeği geçenlere teşekkürü borç biliriz.

Ayrıca bu organizasyonda her zaman yanımda olan Dernek Yönetimindeki ekip arkadaşlarımıza Muhtarımız Paşa CIBIR Kooperatif Başkanımız Yaşar OL, Tahsin OK,Başkan Yardımcımız Ferhat ÇELİK, Şahin YILDIZ, Yaşar AKIN, Serhat ÇETİNBAŞ, Yüksel BAYAR,, Mutlu YAŞAROL, Furkan ÇÖMEZ,İbrahim BAYAR, İsa YAŞAROL, İbrahim YÜCEL ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Piknik Etkinliği  Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere ülkemiz için canlarını feda eden tüm şehitlerimiz,gazilerimiz için Saygı Duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Mihalıççık Belediye Başkanımız Haydar ÇORUM Bey Konuşmasında “ Yalımkaya Çevre Köyleri  Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği tarafından üyelerinin ve kurucularının katkılarıyla düzenlenen böyle Milli ve kutsal bir Organizasyonda bulunmaktan onur ve gururu duydum. Tüm katılımcıları derin saygı hoşgörü ve kardeşlik duyguları ile selamlar birlik ve dayanışmamızın sonsuza dek sürmesini dilerim

Misafirlere hitabenbir konuşma yapan Dernek başkanı Cihan TAKTEKİN ” 7.Çatacık Pikniğimize Hoş Geldiniz Sefa Geldiniz Hepinizi Saygı İle Selamlıyorum Günümüz Hayırlı Uğurlu Olsun,Köylülerimiz ve köylerimiz arasında birlik beraberlik oluşturmak. Bir birimizden haberdar olmak. Kaynaşmayı sağlamak. Neşemizi kederimizi acımızı paylaşabilmek için bir aradayız.

Bize her faaliyette katkıda bulunan ve destekleyen Mihalıççık Belediye Başkanımız Haydar ÇORUM Bey, Beylikova Belediye Başkanı Sayın Özkan ALP Bey ve diğer sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

Pikniğimize gelen herkesin ayaklarına sağlık, hata ve kusurlarımız için özür dileriz.Desteklerinizden güç aldık, moral bulduk.Daha güzel ve büyük organizasyonlarda buluşmak üzere Allaha emanet olun, sevgi ve selamlarımızla' dedi

Çatacık Mesire alanında gerçekleştirdiğimiz piknik etkinliğimize geniş çaplı katılım sağlanmış, samimi ve sıcak bir atmosfer oluşmuştur.Birbirini ilk defa gören köylülerimizin olduğu piknikte, çocuklarımız da olabildiğince çok eğlenerek evlerine mutlulukla dönmüşlerdir.

Herkes bir sonraki piknik için şimdiden heyecan ve istek ifadelerini belirtmişlerdir.

Ankaralı sanatçımız Çağlar AKKAYA, Recep KARADEMİR ve ekibi, Köyümüzden yetişen sanatçımız İsmet VUR, Müzizyen Bahadır ÇELİK ve ekibi  sahne aldı.Dron çekimleri ile Veli KARAN, Fotograf ve kamera çekimleri ile Emin TOPÇU bu etkinliğimize renk kattılar.

Piknik şöleninde çeşitli dallarda yarışmalar yapıldı,oyunlar oynandı ve hediyeler dağıtıldı.Binlerce hemşehrimizin gönüllerince eğlendiği etkinliğimiz oyun havaları ile sona erdi.

 


13 Ağustos 2023

Okunma Sayısı: 438


3.230.173.188
DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
Bayram Yumrukaya

Yaşar Ol

Bayram Yumrukaya

Yüksel Bayar

Paşa Cıbır

Yaşar Ol

Yüksel Bayar

Bayram Yumrukaya

Bayram Yumrukaya

Cihan Taktekin

Prof.Dr. Ersin Yücel

Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

Yalımkaya Çevre Köyleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top