• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
YALIMKAYA ÇEVRE KÖYLERİ KONSEY TOPLANTISI

KONSEY 2.DÖNEM BAŞKANLIĞINA YAŞAR OL,BAŞKAN YRD. CİHAN TAKTEKİN VE GENEL SEKRETERLİĞE BAYRAM YUMRUKAYA GETİRİLMİŞTİR.

Yalımkaya Çevre Köyleri Yüksek Konsey danışma ve sohbet  toplantısı Çatacık Ormanlarında sosyal mesafe gözetilerek corana tedbirleri kapsamında 12.Temmuz Pazar günü gerçekleşmiştir.

Toplantıya; Yalımkaya Muhtarı Paşa Cıbır, Yeşilyurt Muhtarı Altan Kuzugölcük,Yalımkaya Koop Başkanı Yaşar Ol, Yeşilyurt Koop Başkanı  Sami Küçüksaydam, Dernek Başkanı Bayram Yumrukaya katılmıştır.

Ayrıca; Yalımkaya azalarından Ergün Tanır, Yeşilyur azalarından Mehmet Güngör, Yalımkaya  Koop Başkan Yrd. Ergün Vur, Dernek Başkan Yrd. Ergün Küçüksaydam, Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Bayar, İbrahim Savaş, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Mutlu Özkan, Cihan Taktekin katılmıştır.

Temsil ettikleri kurumlarda daha seçilmiş arkadaşlarımız haricinde, İş adamı  Kenan Özcan, Osman Özkan, İbrahim Bayar, Zekeriya Soğuk katılmıştır. Mazeretleri nedeniyle Dernek Muhasip Üyesi Ferhat Çelik ve İbrahim Yücel toplantıya katılamamıştır.

Toplantıda;  Dernek Başkanı ve Konsey Genel Sekreteri Bayram Yumrukaya, genel değerlendirmeler ve bilgilendirme konuşmasından sonra, Yalımkaya Koop Başkanı Yaşar Ol, kooperatif ile ilgili ve yöremizin ekonomik ve sosyal konular ve çözüm önerilerine  değinmiştir. Yalımkaya Muhtarı ve 1.Dönem Konseyi Başkanı Paşa Cıbıl ve Yeşilyurt Muhtarı, konsey 1.dönem başkan yrd.  Altan Kuzugölcük  yöre ilgili yapılan başarılı  çalışmalar ile ilgili bilgilendirmeler yapmıştır.

Yapılan öneriler doğrultusunda Yalımkaya Çevre Köyleri  konseyinin  genişletilerek belirlenecek  yeni konsey üyeleri  ile konsey toplantılarının Yalımkaya köyünde devam etmesi kararı alınmıştır. Yeni seçilecek konsey üyelerinin konsey işlerine zaman ayırma imkanı ve maddi ve manevi gönüllü olarak destek olmaları kriteri ile belirlenmesi kararlaştırılmıştır.

Yine yapılan öneriler doğrultusunda 2. Dönem Konsey Başkanlığına Yalımkaya Koop Başkanı  Yaşar Ol, başkan yardımcılığına  Dernek Yönetim Kurulu yedek üyesi Cihah Taktekin, Konsey Genel Sekreterliğine dernek başkanı Bayram Yumrukaya getirilmiştir.

Örnek olan birlik ve beraberliğimizin daim olması dilekleri ile danışma ve sohbet toplantımız sona ermiştir.


13.07.2020

Okunma Sayısı: 235


3.238.107.166
DİĞER HABERLER

Yalımkaya Çevre Köyleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top